Zábavní park pro celou rodinu Bayern-Park

Tento úžasný zábavní park se nachází v německém regionu Dolní Bavorsko. Místo je vzdálené necelé 3 hodiny cesty z Českých Budějovic a nabízí širokou škálu atrakcí pro všechny věkové kategorie, ale hlavně můžete zde přespat s obytným vozem přímo před parkem a to zdarma (není zde přípojka na vozu a elektřinu).

Pokud hledáte místo, kde zažijete nezapomenutelné dobrodružství s rodinou, Bayern-Park je to pravé.

Tady je podrobná  MAPKA BAYERN-PARKU 2024.

Obrovské množství atrakcí

Atrakcí, ze kterých si v parku můžete vybírat je opravdu hodně a to znamená, že byste měli dorazit hned ráno, po otevření v 9 hodin. Všechny atrakce asi nejde stihnout v jeden den 🙁

Zábava pro nejmenší

Bayern-Park myslí i na ty nejmenší návštěvníky. Dětské hřiště, mini zoo s roztomilými zvířátky a řada menších atrakcí zajistí, že i ti nejmenší se budou skvěle bavit. Dětské vláčky, kolotoče a pohádkové lesy jim nabídnou nezapomenutelné zážitky. I malé děti si zde vyhrají a nebudou chtít pryč.

Náš Oliver tady byl v necelých 2 letech a byl nadšen.

Zábavný park pro celou rodinu Bayern-Park_dětské atrakce
Zábavný park pro celou rodinu Bayern-Park_Oliver

Adrenalinové atrakce

Pro milovníky adrenalinu nabízí Bayern-Park mnoho vzrušujících atrakcí. Mezi nejpopulárnější patří volný pád z věže „Free Fall“, horská dráha „Freischütz“ nebo divoká řeka „Wildwasserbahn“. Tyto atrakce vám zaručí pořádnou dávku adrenalinu a zábavy. Je to pro mladé i pro starší, pro ty co mají rádi kolotoče a více 🙂

Rodinné atrakce

Bayern-Park je ideální pro rodiny. Společně si můžete užít jízdu na různých atrakcích jako je například rodinný raft „Frosch-Floßfahrt“, nebo se projít parkem a obdivovat krásné zahrady a scenérie. Rodinné atrakce jsou navrženy tak, aby si je mohli užít rodiče i děti společně.

Přírodní krásy a relaxace

Kromě adrenalinových atrakcí nabízí Bayern-Park i klidnější zábavu. Můžete se projít krásnými zahradami, užít si piknik u jezera nebo si odpočinout na některé z laviček rozesetých po parku. Park je obklopen nádhernou přírodou, což ho činí ideálním místem pro relaxaci a odpočinek.

Park je otevřený od jara do podzimu a nabízí různé možnosti vstupného, včetně rodinných balíčků.

Praktické informace

Vstupné na 1 den je pro návštěvníci od 140 cm 36,50 EUR, děti 100-140 cm 31,50 EUR a senioři od 60 let 29 EUR.

Doporučujeme si vstupenky zakoupit předem online, abyste se vyhnuli frontám. 

Bayern-Park je skvělým místem pro rodinný výlet plný zábavy, dobrodružství a nezapomenutelných zážitků. Ať už jste malí nebo velcí, v tomto parku si každý najde to své.

Navíc obytným vozem z naší půjčovny pojedete v pátek večer jen 3 hodinky a můžete zde zaparkovat, přespat a hned v sobotu ráno jste mezi prvními u vchodu do areálu. Po cestě zpátky se nabízí krásné procházky po Šumavě  anebo v Národním parku Bavorský les.

Vaše Tři lamy