Tipy českobudějovické půjčovny obytných vozů Tři lamy na zimní kempování s cílem vyrazit třeba na lyže nebo jen do hor

Tipy na zimní kempování

Zima je před námi, tak přidáme ještě pár tipů kam vyrazit. Tentokrát jsme se ve svých cestovatelských tipech zaměřili na naši Českou republiku a sousední Rakousko.

Zimní cestování obytným vozem je jedinečný zážitek s mnoha výhodami.

Rakousko

Rakousko je naší oblíbenou zemí pro zimní kempování a nabízí několik úchvatných lokalit, kde můžete strávit dovolenou v obklopení hor a přírody. Zde je seznam pěti krásných kempů v Rakousku pro zimní kempování, kde jsem udělali dobrou zkušenost:

Kemp Mayrhofen (Mayrhofen, Tyrol)

 https://www.campingplatz-tirol.at/

Tento kemp se nachází v krásném horském prostředí v Tyrolsku. Je ideálním výchozím bodem pro zimní sporty, jako je lyžování a snowboarding, díky blízkosti lyžařských středisek. Kemp nabízí moderní vybavení a pohodlí pro zimní kempování.

Kemp Grubhof (St. Martin bei Lofer, Salzburg)

https://www.grubhof.com/de/

Grubhof je kemp nacházející se u řeky Saalach v Salcbursku. Je obklopen krásnou přírodou a nabízí ideální podmínky pro zimní kempování. Okolí je ideální pro turistiku a běžecké lyžování.

Kemp Seeblick Toni (Kramsach, Tyrol)

https://www.camping-seeblick.at/

Tento kemp se nachází u jezera a je otevřený po celý rok. Nabízí široké možnosti zimních aktivit, včetně lyžování, snowboardingu a bruslení na ledě. Kemp má moderní vybavení a wellness centrum.

Kemp Schluga (Hermagor, Korutany)

https://www.schluga.com/

Schluga je rodinný kemp v Korutanech, který je v zimě oblíbeným místem pro milovníky zimního kempování. V okolí najdete mnoho tras pro běžecké lyžování a sjezdovky Nassfeldu.

Kemp Natterer See (Innsbruck, Tyrol)

https://www.natterersee.com/Booking/5-Camping.aspx

Tento kemp leží nedaleko Innsbrucku a nabízí úžasný výhled na okolní hory. Je vhodný pro zimní kempování a má moderní zařízení. Innsbruck je také skvělým místem pro zimní sporty.

Tipy českobudějovické půjčovny obytných vozů Tři lamy na zimní kempování v rámci České republiky i v sousedním Rakousku

Česká republika

V České republice existuje několik kempů, kde můžete kempovat přímo pod sjezdovkou. Zde je seznam pěti takových kempů:

Kemp Skiland (Harrachov, Krkonoše)

https://all4camper.com/cs/harrachov-paradni-celorocni-kemp-sklarna-a-jedinecne-ski-muzeum/

Kemp Skiland se nachází v Harrachově, populárním lyžařském středisku v Krkonoších. Kempování je zde možné přímo pod sjezdovkou na Čertově hoře, což z něj činí ideální místo pro zimní dovolenou na lyžích.

Kemp Skiareál Lipno (Lipno nad Vltavou)

https://www.lipno.info/zazitky/skiareal-lipno.html

Tento kemp se nachází přímo u lyžařského areálu na Lipně. V zimním období je možné se vydat na sjezdovky přímo z kempu. Pro milovníky běžeckého lyžování je zde také mnoho tras.

Kemp Zima (Rokytnice nad Jizerou, Krkonoše)

https://all4camper.com/cs/tip-na-paradni-karavanove-stani-v-rokytnici-a-vylety-v-jeho-okoli/

Kemp Zima se nachází v Rokytnici nad Jizerou, která je součástí lyžařského centra Krkonoše. Kemp je v blízkosti sjezdovek a lanovek, což umožňuje rychlý přístup na svahy.

Tipy českobudějovické půjčovny obytných vozů Tři lamy na zimní kempování v rámci České republiky i v sousedním Rakousku
Než se vypravíte na zimní dovolenou v kempu, doporučujeme si prověřit aktuální podmínky, rezervace a vybavení kempu. Vždy si vezměte vhodné zimní oblečení a výbavu, abyste zůstali v teple a pohodlní během svého pobytu.

Vyberte si z našich obytných a expedičních vozů a zajistěte si rezervaci na svou zimní dovolenou včas. Těšíme se na vás.