Rodinný kemp se zázemím pro pejsky na ostrově Pag

Plánujete letní dovolenou s obytňákem a hledáte místo, kde byste mohli spojit pohodlí – zábavu – moře a to jak pro vás (rodiče), děti, ale hlavně i čtyřnohé kamarády – vaše pejsky?

Kemp Straško na chorvatském ostrově Pag je přesně to pravé! Tento kemp je ideální destinací pro rodiny, páry i jednotlivce, kteří mají chuť na pohodlné různorodé zázemí a chtějí si vzít na dovolenou i pejsky, kteří se mohou koupat.

Podívejte se na PODROBNÝ PLÁN KEMPU.

Krásné pláže a křišťálově čisté moře

Kemp Straško se nachází přímo u krásné oblázkové pláže, která se táhne podél celého kempu. 

Blog_Kemp Straško Chorvatsko Pag_ kemp u moře

Křišťálově čisté moře je ideální pro koupání, šnorchlování a různé vodní sporty. A dokonce již mnoho let nese s hrdostí modrou vlajku, která potvrzuje její dokonalost. Ať už hledáte klidné místo na opalování nebo adrenalinové zážitky, tady najdete obojí. Pro děti jsou zde i dětské koupaliště v blízkosti psí pláže. Takže my jsme byli moc rádi za toto chytré umístění, kdy nechcete nechat psa u auta.

Blog_Kemp Straško Chorvatsko Pag_ několik krásných bazénů

Bohatá nabídka aktivit

Kemp nabízí širokou škálu aktivit pro všechny věkové kategorie. Pro děti je zde dětský klub a hřiště, zatímco dospělí mohou využít tělocvičnu, kurty na tenis, fotbal, plážový volejbal či padel nebo si zajít na hodiny jógy a pilates

Blog_Kemp Straško Chorvatsko Pag_ aktivity pro děti

Velký výběr vodních sportů

Nabídku sportů najdete ZDE.

Jako společnou rodinnou aktivitu si můžete zarezervovat výlet za delfíny nebo si vybrat zábavu v místním Surf & Sail centru či potápěčské kempu, ale je na výběr z další nabídky aktivit. Koukněte ZDE.

Blog_Kemp Straško Chorvatsko Pag_ vodní sporty

Perfektní zázemí a vyžití pro batolata i větší děti

Co ocení rodiče dětí, v kempu najdou zábavu pro batolata, ale i pro větší samostatnější děti – jsou zde jak otevřené venkovní hřiště pod stromy, ale také dětský koutek v budově, kde je zázemí pro animace a workshopy. Budova s klimatizací a dětským koutkem pro úplně malinké děti, se nachází kousek od dětského bazénku a restaurace, takže se rodina nemusí od sebe moc vzdalovat. Nám toto moc vyhovovalo.

Blog_Kemp Straško Chorvatsko Pag_ dětská herna i pro batolata

Pak se našemu malému líbila místní ZOO, kde byl nadšen zejména z oslů, koz, ale i prasat, králíků, zajíců a želv. Děti si mohou vyjet na konících.

Blog_Kemp Straško Chorvatsko Pag_ místní zoo

Zázemí pro vaše psí miláčky

No a v neposlední řadě, pokud jedete s pejskem najdete zde psí pláže, v blízkosti bazénového komplexu (který je v blízkosti i dětské klubovny) anebo dokonce psí park.

Večery v kempu Straško na ostrově Pag jsou plné zábavy díky animačním programům a živé hudbě, výborného jídla a pití v barech.

Vláček nebo kolo

Celým kempem projíždí vláček, který vás doveze do nedalekého přístavního městečka Novalja.

Celý ostrov Pag, který je dlouhý 60 km si pak můžete projet i na kole

ZDE je cyklomapa.

Skvělé vybavení a komfort

Kemp Straško je vybaven moderními sociálními zařízeními, restauracemi nabízejícími místní i mezinárodní kuchyni, pizzerií anebo plážovými bary. Samozřejmě, že v kempu nakoupíte vše na co si vzpomenete od věcí pro kempování přes plážové vybavení až po domácí med anebo místní vína.

Zázemí pro obytné vozy se liší dle výběru místa – pitche. Máte na výběr mezi  čtyřmi kategoriemi.

Ceny a další informace a fotky najdete ZDE.

Perfektní poloha

Kemp Straško je snadno dostupný a nachází se v srdci Jaderského moře. Je to skvělá základna pro objevování dalších chorvatských krás, ať už se rozhodnete vydat na sever k Plitvickým jezerům nebo na jih k historickému Dubrovníku.

Dostat se sem můžete nejen po souši anebo si cestu můžete zkrátit trajektem, který jezdí pravidelně.

My jsme cestu tam jeli po souši, protože jsem se vraceli z Černé hory, ale domů jsme jeli už trajektem a byl to velký zážitek pro děti.

Závěrem

Kemp Straško je krásným místem pro letní dovolenou s obytňákem. Pěkné prostředí plné stromů, keřů a zeleně, široká nabídka aktivit a krásná příroda byla pro nás výhodná a to hned z několika důvodů:

  • Máme malé dítě – tehdy 2,5 roku (hledali jsem dětské koupaliště a hřiště)
  • Máme pejska (chtěli jsme psí pláže ale ne zcela oddělené od zbytku „světa“)
  • Chceme si odpočinout, ale navštívit i nějaké pěkné městečko (nechceme aby bylo moc daleko)
Takže na nás super místo pro rodinnou cestu obytným vozem. Ať už tady zůstanete týden a déle, anebo jako zastavení při cestě dále na jih nebo při návratu domů.

Koukněte na naše fotky na instagramu a pokud pojedete, dejte nám vědět, jak se vám kemp líbil. Budeme moc rádi.

 

Tři lamy

 

Zdroj: https://www.campingstrasko.com/en/