O nás

O nás

Seznamte se s námi

Jak nás pohltilo cestování

Cestování bylo vždycky naší vášní stejně jako pobyt v přírodě, a to ještě bez našeho nejmladšího Olivera. Cílové destinace tedy přirozeně byly – jsou – a věříme, že i zůstanou: většinou příroda – hory, voda, ale i cestování za kulturou a zajímavou architekturou má cosi zajímavého do sebe. Naše oblíbené destinace autem byli Slovensko, Německo, Rakousko, Itálie, Švýcarsko, Francie, Slovinsko, Chorvatsko, Bosna a Hercegovina, Černá hora. Mimo cestování autem jsme se podívali do všech možných koutů světa ať už letadlem nebo na motorce… je to prostě naše vášeň 🙂

 

Po narození Olivera jsme se této záliby nechtěli vzdát, ale jen jsme hledali varianty, kdy budeme všichni maximálně spokojeni. Obytné auto tohoto typu přišlo cca v jeho 1,5 roce. Předtím jsme cestovali v naší Toyotě Proace. Komfort, bezproblémové řešení jakéhokoliv zastavení, možnosti vaření ve 4 ročních obdobích… to je to co nás prostě baví. Kdykoliv a kdekoliv. S dítětem to má ještě další rozměr a bez dítěte je to opravdový luxusní hotel na kolečkách.

 

Pohodlná postel, vybavená kuchyň, funkční sprcha a záchod (který ocení zejména dámy, které pak nenutí svou druhou polovinu, aby zastavil na noc u lesa anebo hledal méně obydlené místa, kam by se ráno dalo zají na WC) je prostě výbava, kterou najdete v hotelu. Ale tam už zase nejste v soukromí, nejste v tom úzkém kontaktu a napojení na přírodu. Okamžik kdy se vrátíme z hor, dáte si ještě pod kopci kafe, večeři, umyjete se a jdete spát s výhledem na kopec, ze kterého jsem právě slezla. Anebo se na něj těšíte… v zimě, se vrátíte pak si jen zalezete do teple vytopeného auta, lehnete do pohodlné postele…. Hmm …. A ještě zajímavější je vyrazit na lyže, kdy si zaparkujete přímo pod sjezdovkou… Nejsou kolem vás lidi, žádné dveře, cizí pokoje. Jste pořád v kontaktu s přírodou a všichni pohromadě.

 

Pokud jezdíte do kempu tak zde jsou většinou lidé, co jsou stejného nastavení, takže i toto zaparkování je příjemné, tzv. mezi svými. Venkovní posezení v létě u moře nebo před jezerem … je prostě boží 🙂 to chcete zažít !

 

V srdci jižních Čech

Nyní naše rodinná firma sídlí v Českých Budějovicích.

 

Kancelář a parkoviště s obytnými vozy máme na adrese: Husova tř. 686/17a, 370 05 České BudějoviceA nejlepší příjezd je od JUMP FAMILY areny.

 

Budějičáci si nás určitě už všimli, protože jsme na plotě parkoviště instalovali velké plakáty. Pokud chcete jet na dovolenou na jih a jste z Prahy a okolí, ze středních Čech, máte to přímo po cestě, jen si u nás necháte zaparkované svoje auto a přebalíte si osobní věci. Pokud jste z Plzeňského kraje nebo z Vysočiny – řekla bych, že to je minimální zajížďka.

 

Navíc jih Čech je ideální pro výjezdy směrem na Šumavu a Lipno, do Německa, ale samozřejmě i do Rakouska, Slovinska či Itálie. Ono ale i krásy České republiky jsou z tohoto cípu republiky snadno dosažitelné, a to zejména díky domečku na kolečkách, který si povezete.

A proč Tři lamy?

Když jsme před mnoha lety začali cestovat a objevovat svět karavanů a obytných vozů připadali jsme si jako lamy 🙂.  Pro mladší ročníky lamou se nazývá nezkušený uživatel či začátečník. Při cestování s obytným vozem jsme se museli seznámit s novými pojmy, pravidly a dalšími záludnostmi, které toto cestování přináší. Po několika letech našeho cestování si troufáme říct, že začátečníci „lamy“ už nejsme, ale i přesto si tak občas připadáme. Nejčastěji cestujeme ve třech, takže: Tři lamy.

 

Přestože jsme Tři lamy  :-),  tak se na nás můžete na 100% spolehnout a ve všem Vám rádi pomůžeme a poradíme.

 

„Ne všichni, co se toulají, jsou ztraceni“

Tolkien

„Ne všichni, co se toulají, jsou ztraceni“

Tolkien

Objevujte společně

Vytvořte si nové vzpomínky na výlety s rodinou a přáteli

S obytným 

autem

Cestujte s veškerým komfortem a mějte vše potřebné vždy po ruce.

S expedičním

autem

Vydejte se za skvělým dobrodružstvím mimo vyšlapané cesty.

Objevujte společně

Vytvořte si nové vzpomínky na výlety s rodinou a přáteli

S obytným 

autem

Cestujte s veškerým komfortem a mějte vše potřebné vždy po ruce.

S expedičním

autem

Vydejte se za skvělým dobrodružstvím mimo vyšlapané cesty.